Kurs hiszpańskiego


  22 535 32 44 | 730 001 053

Hiszpański Warszawa

Hiszpański w WeAcademy Warszawa indywidualnie

Nasze kursy

Kurs indywidualny języka hiszpańskiego z Native Speakerem w Warszawie.


Kurs indywidualny w WeAcademy jest alternatywą dla typowych zajęć szkolnych, które przeważnie odbywają się w dość licznych grupach. Wybierając zajęcia indywidualne możesz sam w pełni decydować o ilości spotkań w tygodniu oraz o porach dnia w jakich mają się odbywać. Do zalet kursu indywidualnego należą:
  • Spersonalizowane podejście, dzięki któremu Twój kurs to nie tylko podnoszenie umiejętności językowych według książkowych reguł, ale rozmowa na temat Twoich zainteresowań.
  • 100% uwagi lektora jest poświęcona właśnie Tobie co daję Wam możliwość szybszego postępu w nauce. Masz do dyspozycji cały czas lektora, który w warunkach pracy w grupie jest dzielony na wszystkich uczestników zajęć.
  • Określenie metody nauczania, co daje Ci pełną swobodę i więcej możliwości. Już na pierwszych zajęciach może ustalić z lektorem na co będziecie kładli największy nacisk podczas całego kursu. Czy będzie to biegłość językowa, czy może praktyczne wykorzystanie słownictwa.
  • Oszczędność czasu. Zdobędziesz tak samo dużo wiedzy w krótszym czasie niż podczas pracy w grupie. Liczba godzin jednego semestru zmniejsza się nawet o połowę.
Zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na naukę innych języków w WeAcademy.
Kursy indywidualne to kursy "szyte na miarę", polecane osobom, które mają sprecyzowane potrzeby, a dodatkowo ich codzienne obowiązki nie pozwalają dostosować się do stałych wyznaczonych z góry pór do jakich zobowiązują np. zajęcia w grupach.
Wykup swoje 16 lub 32h i ciesz się czasem "sam na sam" ze swoim nauczycielem!


Kurs intensywny języka hiszpańskiego z Native Speakerem w Warszawie.


Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś nad nauką języka hiszpańskiego, ale cierpisz na notoryczny brak czasu, chciałbyś opanować w cztery tygodnie zagadnienia, którym normalnie poświęcany jest cały semestr nauki. Intensywny kurs języka hiszpańskiego to idealne rozwiązanie dla Ciebie.
Semestr w miesiąc to opcja dla wszystkich chcących szybkiego progresu i intensywnego przejścia na wyższy poziom znajomości języka. Dzięki takiemu szkoleniu błyskawicznie i satysfakcjonująco uzyskasz efekty na które inni muszą czekać nawet pół roku– postaw na miesiąc z hiszpańskim i zapisz się na intensywny kurs językowy w WeAcademy.
Jak wygląda kurs intensywny?
Kurs języka hiszpańskiego "semestr w miesiąc" w Warszawie prowadzony jest przez Native Speakera i trwa 20 dni roboczych w miesiącu. Możesz wybrać dni i godziny zajęć z zachowaniem zasady:
  • 4 spotkania w tygodniu po 90 minut
  • 20 spotkań w 1 miesiąc
Udział w każdym kursie poprzedza lekcja próbna na której lektor ocenia Twój poziom znajomości języka, tematykę zajęć, która Cię ciekawi, a przede wszystkim Twoje potrzeby dotyczące dalszego, skutecznego szkolenia.
Na tej podstawie specjalnie dla Ciebie zostanie przygotowany spersonalizowany program nauczania. Twój Native Speaker m.in. metodą komunikacji, zwiększy Twoje językowe umiejętności praktyczne i przełamie barierę językową.


Kurs intensywny hiszpańskiego WeAcademy

Kurs grupowy hiszpańskiego

Kurs w grupie języka hiszpańskiego z Native Speakerem w Warszawie.

W WeAcademy stawiamy przede wszystkim na komfort naszych słuchaczy, dlatego organizując zajęcia w grupie z założenia tworzymy jedynie kilku osobowe zespoły. W grupie 3 lub 4-6 osobowej nie odczujesz dyskomfortu związanego z brakiem uwagi lektora czy wzmożoną aktywnością niektórych uczestników. Zawiązanie takiej grupy jest możliwe, jeżeli zostają spełnione pewne warunki, np.:

  • poziom zaawansowania oraz potrzeby językowe potencjalnych użytkowników są zbliżone
  • oczekiwania dotyczące harmonogramu zajęć wszystkich zainteresowanych są takie same.
Native Speaker jest wtedy w stanie realizować jednolity program dla całej grupy, ale nadal może brać pod uwagę indywidualne cechy i potrzeby słuchaczy. Na tej podstawie przygotowywany jest program kursu oraz dobierane są materiały szkoleniowe, które na bieżąco realizują lektorzy.
Tworzymy grupy w których nauczysz się języka hiszpańskiego na każdym poziomie zaawansowania, a więc jeśli jesteś osobą startującą od zera, początkującą, średnio zaawansowaną i zaawansowaną i chcesz podnieść swój poziom znajomości języka i zyskać biegłość w wymowie, nasze kursy to idealne wyjście dla Ciebie.
W związku z tym, że grupy liczą maksymalnie sześć osób. Program kursu, a zatem wszystkie zajęcia mają charakter zbliżony do kursu indywidualnego.


Kurs języka hiszpańskiego dla początkujących z polskim lektorem w Warszawie.

Kurs języka hiszpańskiego od podstaw, stworzony jest dla osób, które właśnie rozpoczynają swoją przygodę z językiem hiszpańskim.

Podstawowym założeniem kursu dla początkujących jest wprowadzenie słuchacza w tajniki gramatyki oraz przyswajanie słownictwa od podstaw.
Pierwszy kontakt z językiem to przede wszystkim nauka alfabetu i wymowy. Nasi lektorzy przeprowadzą Cię przez ten etap za pomocą filmów, piosenek i obrazów.
Uczęszczając na nasz kurs poznajesz język hiszpański od podstaw: uczysz się wymowy, czytania, pisania, poznajesz gramatykę ale także specyficzne zwroty jakich używa się w tym języku.
Nauka języka hiszpańskiego jest jednym z największych wyzwań jakie można sobie postawić, dlatego, że nie wystarczy nauczyć się słownictwa i zasad gramatyki. Jeśli chcesz poznać język trzeba wziąć pod uwagę wiele innych aspektów, na przykład kulturę, czy inne spojrzenie na świat powiązane z wyrażaniem go, opisywaniem w innej mowie. Nie musi to być jednak nieprzystępne.
Najlepszym sposobem na naukę języka hiszpańskiego, jest poznawanie go z pomocą wykwalifikowanego nauczyciela, który tę kulturę zna od podstaw.


Hiszpański w WeAcademy Warszawa


Kurs hiszpańskiego w WeAcademy


Mokotowska 1 | 00-640 Warszawa | tel: 22 535 32 44 | kom. 730 001 053 | e-mail: hiszpanski@WeAcademy.pl

Zapraszamy w godzinach 9:00 - 17:00

FOLLOW US


Nasz FacebookDołącz do nas w Google+Follow Us on Twitter


WeAcademy © 2012-2016
PRIVACY POLICY